Cibona odnijela pobjedu na Pecari i zagorčala Širokom do samog kraja (73:84)

0

Niti puna dvorana na Pecari nije pomogla igračima Širokog da se dočepaju pobjede koja bi im značila ‘spas’ prije samog kraja ABA lige. Sve što su dobro napravili domaći igrači dogodilo se u prvoj četvrtini koju su dobili 27:19. U toj ranoj fazi igre Široki je stajao odlično posebno sa šutom izvana, međutim Cibona se brzo šnašla i vratila u igru pa je na poluvrijeme otišla sa 5 koševa prednosti (39:44)

Drugo poluvrijeme gosti samo nastavljaju svoju igru i bez opterećenja grade vodstvo dok domaći igrači pomalo podliježu pritisku pobjede. Iako imaju odličnu podršku s tribina Široki ipak ne kontrolira utakmicu pa Cibona utakmicu u svoju korist privodi kraju..(73:84)

Kod Širokog Jones je ubacio 14 koševa, Young 13, Pašalić 13, Buva 12 a kod gostiju nekadašnji igrač Širokog Ivan Siriščević ubacio je 20 koševa kao i Dario Šarić. Još jedan bivši igrač Širokog Darko Planinić ubacio je 11 koševa,