Island šokirao Hrvatsku golom u 90. minuti!

3

Kraj utakmice u Reykjaviku. Hrvatska je poražena 1:0 kasnim pogotkom Magnussona, u 90. minuti te se Island bodovno izjednačio s Vatrenima na čelu skupine.

U šestom nastupu u kvalifikacijama za odlazak na Svjetsko prvenstvo 2018. Hrvatska je u Reykjaviku doživjela prvi poraz pogotkom Magnussona u 90. minuti! To je prvi poraz Vatrenih u ovim kvalifikacijama. Strijelac jedinog gola bio je Hordur Magnusson u 90. minuti.

Nakon ovog rezultata Hrvatska i Island na vrhu skupine imaju po 13 bodova, dva više od treće Turske i četvrte Ukrajine, dok su na dnu Finska i Kosovo sa po jednim bodom.

Bio je ovo šesti međusobni susret Hrvatske i Islanda i prvi poraz vatrenih. U prethodnih pet utakmica Hrvatska je upisala četiri pobjede i jedan remi.

facebook komentari

• Dusko Besenic

Ne samo zbog zadnjeg rezultata,ponovo se pitam kada će,oni koji trebaju,reći da je “car gol”?! Uopće nisam htio gledati današnju utakmicu,a u nogometu me JEDINO interesira naša reprezentacija,jer sam očekivao još lošiju utakmicu od predhodne,koja je bila lošija od one prije nje i…..tako to postaje sve gore i gore iako igrači pokazuju da samo iz pristojnosti i godina Čačića ne žele javno popljuvati ! Jeli bilo tko vidio bilo kakvog žara u igračima,prilikom njihovih izjava,prije početka utakmice??Neka mi zamjeri tko hoće,ali g.Čačić mi ne izgleda ni nekakav nogometni strateg,pa ni kao inteligentan čovijek,već više kao nekakav pomoćni trener najviše u drugoligaškom klubu! Sa ovakvim vrhunskim igračima i prosječni debil bi im mogao reći da istrče na teren i neka igraju kako znaju…možda bi čak i bolje i efikasnije igrali?! Ne promijene li ga konačno,možemo očekivati daljnji pad naše reprezentacije! Možda je to nečiji cilj,ovaj puta na malo lukaviji način nego sa onim organiziranim akcijama “navijača”?!

• Urbani Desnicar

Ajmo Vatreni, ponosu Hrvatske! Glavu gore i idemo dobiti sve do kraja(na zalost onih 20% chetnickih-debila, sto su se radovali kad je Island dao gol). Jos uvijek smo prvi i sve je u nasim rukama. Cacica ne dirati ni slucajno, jer covjek nije kriv ni za sto. Ovakve utakmice se jednostavno(s vremena na vrijeme) dese svakoj reprezentaciji i ne treba sad od ovoga praviti paniku! PUNO SRECE LEGENDE I IDEMO U BOJ ZA NAROD SVOJ! ZDS