Pročitajte imena na konačim listama HNS-a za listopadske izbore

    0

    Kao što je i poznato kandidat HDZ-a BiH za hrvatskog člana Predsjedništva BiH je ujedno i predsjednik te stranke Dragan Čović.

    Fotografija vijesti

    Također, kandidat za potpredsjednika RS-a je Josip Jerković.Nositelji lista za državni parlament su: Monika Tomić, Borjana Krišto, Nikola Lovrinović, Igor Radovanović, Marijan Šimić (FBiH), Marija Rapo i Ranka Ivić (RS).

    Nositelji lista za Zastupnički dom Parlamenta F BiH su: Jelena Baković, Blaž Župarić, Zvonimir Banović, Drago Jakić, Josip Martić, Slaven Katičić, Željko Filipović, Marinko Čavara, Mladen Bošković, Radoslav Luburić, Jozo Bagarić.

     

     

    [one_third]

    Zastupnički dom Parlamenta F BiH – Kandidati iz F BiHIzborna jedinica 1 (bira 3 zastupnika)
    USŽ i HBŽ

    Borjana Krišto
    Mate Franjičević
    Petar Radoš
    Željko Škripić
    Ilijana Dronjić
    Marko Mamić
    Ivica Pašalić Lhotak
    Slavko Galiot

    [/one_third] [one_third]

    Izborna jedinica 2 (bira 3 zastupnika)
    HNŽ-ZHŽ

    Monika Tomić
    Vjekoslav Bevanda
    Dragan Vrankić
    Predrag Kožul
    Helena Lončar
    Josip Merdžo
    Zdenko Klepić
    Vesna Pinjuh

    [/one_third] [one_third_last]

    Izborna jedinica 3 (bira 4 zastupnika)
    Sarajevska i Bosansko-podrinjska županija

    Igor Radovanović
    Žana Pandžić
    Dragan Pranjić
    Mia Kabula
    Srećko Zekić

    [/one_third_last] [one_third]

    Izborna jedinica 4 (bira se 6 zastupnika)
    ZDŽ-Središnja Bosna

    Nikola Lovrinović
    Marina Pendeš
    Niko Lozančić
    Ivica Udovičić
    Mirjana Plavčić
    Mario Kvasina
    Ivanka Mađar Šimić
    Miroslav Stapić
    Biljana Šišić
    Tadija Šugić

    [/one_third] [one_third]

    Izborna jedinica 5 (bira se 5 zastupnika)
    PŽ, TŽ i Distrikt Brčko

    Marijan Šimić
    Lucija Matić
    Josip Vidović
    Biljana Jakić
    Marijan Vučković
    Ružica Šapina
    Mario Udovičić
    Anto Mikić
    Jadranka Pavlić
    Anđelko Živković

    [/one_third] [one_third_last]

    Unsko-sanska županija – bira 32 zastupnika

    Danica Bašić
    Roman Jurić
    Franjo jurić
    Marijan Mihić
    Nenada Jurčević
    Mario Bujanović
    Nikolina Živković
    Mate Dujmović
    Barbara Janković-Hadžić
    Vedran Mihić
    Ana Vuković
    Slavko Anušić
    Matea Šantić
    Mario Vuković
    Saša Turčić
    Nada Marjanović
    Valentino Vuković
    Marija Bubulj
    Marko Veljača
    Ana Janković
    Saša Sokač
    Ana Šimić
    Ana Dejanović
    Pero Dujmović
    Mario Mlinarić
    Tatjana Dujmović
    Danijela Jerković
    Marijan Jurić
    Renata Janković
    Goran Ivušić

    [/one_third_last] [one_third]

    Posavska županija (bira 21 zastupnika)

    Nada Čulap
    Marjan Oršolić
    Željko Čošković
    Ružica Vukić
    Jakov Ivanković
    Magdalena Živković
    Đuro Delić
    Slavko Suhalj
    Danica Ilić
    Nikola Ilišević
    Mandica Kosić
    Mato Brkić
    Ankica Tomić
    Ilija Ilić
    Joso Marković
    Anđelka Jović
    Darko Kasap
    Anka Leovac
    Ivo Dominiković
    Luka Gašić
    Monika Džoić
    Ivan Benković
    Katarina Paradžik

    [/one_third] [one_third]

    Tuzlanska županija – bira se 32 zastupnika

    Mijo Krešić
    Maja Pođanin
    Božo Antunović
    Goran Marković
    Slavica Marković
    Ilija Božić
    Vinko Pavlović
    Marinko Jokanović
    Josip Josipović
    Jadranka Pozderac
    Dalibor Vidović
    Ljubica Mišković
    Mladen Mišić
    Zdenka Jurić
    Tomislav Tomić
    Nikica Vidović
    Filka Veselčić
    Anto Lučić
    Marko Tomić
    Janjka Pavlović
    Zlatko Špoljarević
    Ljiljana Hodžić
    Jozo Tunjić
    Marijana Petrović
    Gordana Antunović
    Željko Tomić
    Kata Jokić
    Viktor Banović
    Ankica Čanić
    Slobodan Mijatović
    Majda Mijatović
    Goran Stojak
    Danijela Đukić
    Ivica Kovačević
    Saša Cirger

    [/one_third] [one_third_last]

    Zeničko-dobojska županija – bira se 35 zastupnika

    Ivo Tadić
    Sandra Grgić
    Zoran Jozinović
    Damir Jukić
    Anita Paurić
    Zvonimir Anđelić
    Pero Mamić
    Vedrana Dugonjić
    Anto Pešić
    Jelena Kremenjaš
    Nikola Mandić
    Sandra Komšo
    Ivica Tomić
    Ankica Marković
    Željko Petrov
    Ivana Širić
    Drago Antolović
    Anđelka Sučić
    Ivan Širić
    Damir iličić
    Ema Petrović
    Ivan Slišković
    Valentina Trogrlić
    Igor Kovačević
    Ivo Vrbić
    Franjo Zovko
    Danijela Hrkać
    Ivo Suvala
    Davor Jozić
    Slavica Andrić
    Marin Mijač
    Nikolina Josipović
    Marinko Tokić
    Mato Radić
    Slađana Kovačević
    Mirko Sinanović
    Anđelka Purković
    Biljana Ilić

    [/one_third_last] [one_third]

    Srednjobosanska županija – bira se 30 zastupnika

    Lidija Bradara
    Nikola Grubešić
    Mirko Batinić
    Nevenka Maros
    Marko Saraf
    Dražen Matišić
    Ankica Đuran
    Josip Kvasina
    Dajana Pavlović
    Miroslav Zelić
    Sandra Solomon
    Branko Stanić
    Ankica K. Jurčević
    Suzana Krišto
    Ivan Sajević
    Ranko Marušić
    Ivana Barić
    Ljupko Sučić
    Vlatka Komšić
    Mario B. Matić
    Ivo Mijatović
    Branko Golub
    Irena Pranjić
    Martina Krišto
    Zoran Bošnjak
    Ana Novaković
    Nikica Petrović
    Marina Majstorović
    Andrijana Peša
    Vinko Vujica
    Milka Pavlović
    Stjepan Kvesić
    Goran Lulić

    [/one_third] [one_third]

    Hercegovačko-neretvanska županija – bira se 30 zastupnika

    Slađan Bevanda
    Nives Rotim
    Đuro Prkačin
    Zora Dujmović
    Tomislav Martinović
    Zdenka Leženić
    Davor Pehar
    Andrea Martinović
    Drago Tule
    Ivan Krešić
    Ivica Karlović
    Ivona Raguž
    Maja Marić
    Boris Bošnjak
    Zoran Sopta
    Stana Burić
    Gordan Galić
    Ivana Krišto
    Vinko Barać
    Stipo Ljubić
    Slađana Gotovac
    Dario Pušić
    Damir Anić
    Boško Pehar
    Marinka Majstorović
    Ivana Popović
    Ante Pavličević
    Zoran Raič
    Marina Dragičević
    Andrija Kikaš
    Josia Dodig
    Marko Čović
    Nikol Soldo

    [/one_third] [one_third_last]

    Zapadnohercegovačka županija – bira se 23 zastupnika

    Zdenko Ćosić
    Suzana Kraljević
    Ivan Leko
    Erina Lasić
    Zdravko Bešlić
    Danijela Perić
    Ante Mišetić
    Dario Sesar
    Ana Bogdan
    Ivan Tokić
    Klaudija Karamatić
    Slobodan Karačić
    Tanja Grbešić
    Nikica Tomas
    Ivan Landeka
    Ljubica Majić
    Ivo Sesar
    Lidija Ereš
    Ivan Damjanović
    Milan Ševo
    Kristina Milas
    Mile Pejić
    Ružica Galić
    Sandro Matić
    Tomislav Mandić

    [/one_third_last] [one_third]

    Hercegbosanska županija – bira 25 zastupnika

    Branko Ivković
    Anita Batarilo
    Josipa Kusić
    Marko Damjanović
    Krešimir Sarić
    Verica Miočević
    Stipe Pelivan
    Branko Krišto
    Ivan Vukadin
    Tihana Krželj
    Mladen Šarić
    Žana Sučić
    Josip Gelo
    Josip Mioč
    Antonija Mihaljević
    Stipe Barun
    Milica Skočibušić
    Ljubo Velić
    Zdravko Krišto
    Ivana Mašić
    Robert Bagarić
    Ljiljana Mladina
    Anđela Čečura
    Zoran Vrdoljak
    Ivo Maglica
    Vesna Dolić
    Perica Romić

    Kandidacijske liste za Republiku Srpsku

    Izborna jedinica 1 – bira se 7 članova

    Marijan Komljenović
    Dragica Galonja
    Drago Didović

    [/one_third] [one_third]

    Izborna jedinica 2 – bira se 7 članova

    Slavica Miljanović
    Josip Ćorković
    Angela Ćorković

    Izborna jedinica 3 – bira se 12 članova

    Zoran Piličić
    Marina Stanković
    Marko Lukenda
    Tomo Antunović
    Snježana Ožegović
    Ivica Marčinković
    Stipo Bilogrević
    Božana Jurić
    Marko Bilobrk
    Luca Marković
    Marijan Miškić
    Marica Debeljak

    Izborna jedinic 5 – bira se 6 članova

    Marijan Čutura
    Tanja Zoko
    Jozo Tipurić
    Ivo Mršić
    Matilda Čančar
    Zdravka Grabež
    Petar Grgić
    Ivana Čutura
    Miro Bradarić

    Izborna jedinica 6 – bira se 9 članova

    Ivo Kamenjašević
    Ana Lušo
    Pero Josipović
    Marija Knežević
    Vjekoslav Sušac
    Pero Zubak
    Ruža Bilobrk
    Ivo Tomić
    Marija Ničić
    Zoran Dubrovac
    Ivana Nadarević

    [/one_third] [one_third_last]

    Sarajevska županija – bira se 35 zastupnika

    Anton Rill
    Cenrela Jirota-Dedović
    Branko Miličević
    Marijana Pešikan
    Miroslav Bagara
    Adrijana Zarinković
    Zlatko Boulušić
    Granica Ramović
    Dragan Bošnjak
    Dalma Pranjić
    Dragan Mijić
    Dragan Milinović
    Željka Ergelašev
    Ana Rašo
    Branko Krasnik
    Goran Andrić
    Davorin Pešikan
    Kata M. Arnautović
    Husein Džeko
    Josip Schreilechner
    Josipa Miler
    Lidija Matić
    Božana Kreševljaković
    Vladislav Dragić
    Žana Andonovski
    Rafael Vidović
    Nikola Buconjić
    Mirjana Bajkuša
    Milica Vrbanus
    Slađana Bajkuša
    Lucija Nikolić

    [/one_third_last]

    Zastupnički dom Parlamenta FBiH – Lista kandidata HNS-a predvođena HDZ-om BiH

    Izborna jedinica 401 – bira se 9 članova: 1., Jelena Baković, 2. Drago Šantić, 3. Sanja Sokač, 4. Stipe Prša, 5. Frano Jurić, 6. Ivan Jelić, 7. Ljubomir Jurić, 8. Katarina Majstorović, 9. Antonela Mihić, 10. Darko Rukavina, 11. Ante Mihić, 12. Iva Dejanović, 13. Hrvoje Prša, 14. Vesna Savić.

    Izborna jedinica 402 – bira se 5 članova: 1. Blaž Župarić, 2. Ankića Gudeljević, 3. Dragutin Živković, 4. Ljilja Pejić, 5. Nikola Andačić, 6. Julijana Ćubela, 7. Mato Prgomet, 8. Jelena Nikić, 9. Katica Stanković, 10. Marko Lukač.

    Izborna jedinica 403 – bira se 7 članova: 1. Zvonimir Banović, 2. Jasminka Mijatović, 3. Josip Tomić, 4. Anica Grgić, 5. Zoran Banović, 6. Ivana Grgić.

    Izborna jedinica 404 – biraju se 4 člana: 1. Drago Jakić, 2. Marija Pavić, 3. Bojan Tadić.

    Izborna jedinica 405 – bira se 8 članova: 1. Josip Martić, 2. Branko Karać, 3. Jozo Grgić, 4. Dajana Šupuković, 5. Nevenko Grlić, 6. Marko Ciganović, 7. Gordana Ćurić, 8. Nikola dadić, 9. Anđelka Marić, 10. Oliver Radoš, 11. Paulina Jozinović, 12. Vedran Lovrić, 13. Anita Anić.

    Izborna jedinica 406 – biraju se 4 člana: 1. Slaven Katičić, 2. Robertina Šokić, 3. Zdravko Marošević, 4. Nataša Stijepić, 5. Igor Šimić.

    Izborna jedinica 407 – bira se 6 članova: 1. Željko Filipović, 2. Nataša Andrić, 3. Vesna Marić, 4. Ivan Gubić, 5. Mario Prka.

    Izborna jedinica 408 – bira se 9 članova: 1. Marinko Čavara, 2. Zdenka Džambas, 3. Boris Marjanović, 4. Jozo Budeš, 5. Ana Tolo, 6. Ljilja Nakić, 7. Ivica Žuljević, 8. Katica Čerkez, 9. Igor Vrljić, 10. Mirjana Medić, 11. Jakov Gavran, 12. Gordana Vidović, 13. Josip Tolo, 14. Slavica Josipović.

    Izborna jedinica 409 – bira 8 članova: 1. Mladen Bošković, 2. Ljilja Zovko, 3. Josip Grubeša, 4. Marin Barbarić, 5. Sanja Bijakšić, 6. Ivan Rogić, 7. Ružica Biloš, 8. Ivan Musa, 9. Darijana Katić, 10. Antonio Matešković, 11. Maja Lasić, 12. Miljenko Miloš,

    Izborna jedinica 410 – biraju se 3 člana: 1. Radoslav Luburić, 2. Gordana Iličić, 3. Ivica Pavković, 4. Anita Markić, 5. Dario Knezović, 6. Katarina Kraljević Primorac, 7. Mario Karamatić, 8. Milijan Nakić.

    Izborna jedinica 411 – bira se 7 članova: 1. Zorka Pudar, 2. Boris Barbić, 3. Miroslava Miličević, 4. Jozo Perić.

    Izborna jedinica 412 – biraju se 3 člana: 1. Jozo Bagarić, 2. Draga Krešo, 3. Boris Barun, 4. Mario Bagarić, 5. Jadranka Lovrenović, 6. Velimir Čečura, 7. Anđelka Buljan, 8. Mario Lovrić.

    Hercegovina.info

    kamenjar.com

    facebook komentari