Zrinjski porazio Borac

0

Mostarski Zrinjski ostvario jednu od najvažnijih pobjeda sezone. Zrinjski je na svom stadionu porazio Borac s 2:1 i što je još važnije porazio je izravnog konkurenta u borbi za Europu.

Zrinjski je poveo preko Steve Nikolića u 35. minuti utakmice, nakon ubačaja iz auta, no na odmor se otišlo s 1:1, jer je Aleksandar Radulović pogodio pred sam kraj prvog poluvremena. Ipak, pobjedu Mostarcima osigurao je Pero Stojkić u 76. nakon što je njegov ubačaj slučajno završio iza leđa Asmira Avdukića.

Gosti iz Banja Luke pokušavali su nakon primljenog gola doći do novog izjednačenja, no Ratko Dujković uspio je sačuvati svoju mrežu.

Borac je u ovoj utakmici bio osjetno opasniji protivnik, međutim domaćin je uspio ostvariti drugu uzastopnu pobjedu i zadržati šanse da će na kraju prvenstva završiti kao prvi.