BiH – NIGERIJA 0:1 (video)

Published

on

Bosna i Hercegovina je izgubila protiv Nigerije!

Odemwingie je doveo Nigeriju u vodstvu u 29 minuti! Emenike je bio u prodoru, sudario se sa Spahićem u jednoj u najmanju ruku dvojbenoj situaciji, ali sudac ništa nije sudio, pa je Emenike poslužio Odemwingieja za prednost i pobjedu Nigerije!

U 21 minuti Džeko je zabio nakon proigravanja Misimovića, ali suci su pokazali da je zaleđe. BiH je drastično oštećena zbog poništenog gola Džeke koji je bio pola metra u dozvoljenoj poziciji. pogledajte snimak:

Nigerija je pobijedila BiH 1-0, što znači da je za igrače Safeta Sušića borba za osminu finala završila. U posljednjoj minuti sudačke nadoknade Džeko se napokon uspio okrenuti, ali loše je pucao lijevom nogom i Enyeama nogama mijenja smjer lopte taman dovoljno da ode u stativu, a ne u gol. Nigerija je na korak do osmine finala.

U skupini F  je Argentina izbila na prvo mjesto sa šest bodova. Argentinci su sretno i spretno golčinom Lea Messija u sudačkoj nadoknadi ranije tijekom dana pobijedili Iran.