Šport

Hrvatska je na nevjerojatan način ostala bez medalje

Objavljeno

on

Hrvatska je na nevjerojatan način ostala bez medalje! Imali smo osam pogodaka viška sredinom nastavka, Slovenija nije postojala, a na koncu je slavila pobjedu HRVATSKA-SLOVENIJA 30:31

Uoči utakmice sa Slovenijom najviše se pričalo o umoru naših igrača koji nisu imali ni 24 sata za odmor nakon šokantnog poraza od Norveške. Međutim, u prvih 10-tak minuta ogleda za brončanu medalju izgledali smo svježije nego u cijelom turniru. Poveli smo sa 7:4, a čak šest pogodaka postigli smo iz kontre ili polukontre, doslovno smo Slovence uništili trkom. Ta bi prednost bila i veća da su bekovi Stepančić i Mandalinić bili na visini. Međutim, u tih 10 minuta Mandalinić je promašio tri skok-šuta, Stepančić jedan, a zna se da utakmicu ne možeš dobiti bez doprinosa bekova. Kojeg smo na sreću brzo dočekali jer pogotke za 8:5 i 9:6 zabili su Stepančić i Duvnjak na postavljenu slovensku obranu. Uz sve to, obrana nam je bila dobra, zaustavili smo slovenske kontre te ih uveli u nervozu uz tri izgubljene lopte.Nevjerojatno… Uspjeli smo izgubiti dobivenu utakmicu. Kakva dva šoka u samo 24 sata…