Šport

Hrvatska POBJEDILA Ukrajinu u odlučujućoj utakmici za plasman na SP!

Objavljeno

na

Na muci se poznaju junaci! Hrvatska nogometna reprezentacija pobijedila je Ukrajinu u odlučujućoj utakmici za plasman na SP u Rusiji golovima Kramarića u 62′ i 70′ minuti.

Ukrajina 0 – 2 Hrvatska

Hrvatska nogometna reprezentacija 2-0 (0-0) pobjedom protiv Ukrajine u Kijevu u susretu posljednjeg, 10. kola kvalifikacija za odlazak na Svjetsko prvenstvo zauzela je drugo mjesto u skupini I izborila nastup u dodatnim kvalifikacijama koje će se igrati u prvoj polovici studenog

UKRAJINA: Pjatov – Karavajev, Hačeridi, Rakitskij, Matvijenko  – Garmash, Rotan, Stepanenko – Marlos, Jarmolenko, Konopljanka

HRVATSKA: Subašić – Vida, Mitrović, Lovren, Vrsaljko – Badelj, Rakitić – Kramarić, Modrić, Perišić Mandžukić

Junak “vatrenih” u Kijevu bio je Andrej Kramarić koji je postigao oba pogotka, u 62. i 70. minuti. Prvi gol Kramarić je postigao odličnim udarcem glavom sa 10-ak metara nakon preciznog centaršuta Luke Modrića, dok je drugoga postigao nakon što je lijepo utrčao na drugu vratnicu i gurnuo loptu u mrežu na dodavanje Ivana Rakitića.