BiH
ISPOVIJEST MEVLIDA JAŠAREVIĆA (VIDEO)

Mevlid Jašarević, koji je zbog napada 2011. na američko veleposlanstvo u Sarajevu osuđen pred Sudom BiH za terorizam, govorio je o svom životu u dokumentarnom filmu “Napadanje” kojeg potpisuje režiser Admir Crvčanin.
[ad id=”68099″]
Mevlid Jašarević u svojoj ispovijesti, vrlo je smiren i čak nasmijan, govori o tome kako je došao u BiH i prepričao dojmove kada je prvi put došao u Maoču.
Jašarević, također, u filmu govori kakav je bio kao dijete, što ga je natjeralo da uzme pušku u ruke i počne pucati po Veleposlanstvu SAD u Sarajevu, te priznaje da mu je od svega najteže bilo kad su mu pred uplakanom majkom stavili lisice na ruke, donosi Depo.ba.
Producent filma je Akademija scenskih umjetnosti u Sarajevu, a prvi kadrovi snimani su tijekom samog napada, a potom u Sudu BiH, nakon uhićenja i tijekom suđenja.
Film će biti premijerno prikazan 21. prosica.
Što vi mislite o ovoj temi?
