Vijesti
Karamarko sutra podnosi ostavku na mjesto prvog potpredsjednika Vlade!

Šef HDZ-a i prvi potpredsjednik Vlade Tomislav Karamarko, kako doznaje Večernji list, sutra bi trebao podnijeti ostavku na mjesto u Vladi, potvrđeno je također HRT-u iz HDZ-a.
[ad id=”93788″]
U HDZ-u tvrde da će on to učiniti neovisno o odluci Povjerenstva za odlučivanje o sukobu interesa koje sutra odlučuje je li Karamarko bio u sukobu interesa zbog poslovne suradnje Karamarkove supruge s MOL-ovim lobistom.
[testimonial image=”https://kamenjar.com/wp-content/uploads/2016/06/ivanhrstic.jpg” name=”Ivan Hrstić” title=”Kolumnist” background=”#” color=”#” border=”#” img_border=”#” name_color=”#” title_color=”#”]Karamarko će sutra ispuniti želju Mosta, daje ostavku – bez obzira što reklo Povjerenstvo za sprečavanje sukoba interesa? Time uklanja prepreke za podršku novoj vladi, a na Most prebacuje i preostatak odgovornosti za eventualni neuspjeh preslagivanja i nove izbore. Orešković bi doista trebao izvući moćan adut iz rukava ako stvarno ima namjeru preživjeti.[/testimonial]
Što vi mislite o ovoj temi?
