Šport

Messi zahvalio Bogu na tituli

Objavljeno

on

Golom Angela Di Marije iz 22. minute Argentina je noćas na Maracani u finalu Copa Americe pobijedila Brazil 1:0 i došla do 15. titule najbolje južnoameričke momčadi.

Nakon tri poraza u finalu, Lionelu Messiju ovo je prvi trofej s Argentinom koji mu je nedostajao u bogatoj karijeri. Messi je 2015. i 2016. dvaput od Čilea gubio na penale, ali je sinoć uz pomoć fantastičnog Emiliana Martineza na golu došao do titule, piše Index.

Messi je bio toliko oduševljen osvajanjem Cope da se malo opustio na Instagramu na kojem je objavio fotografiju s golemim trofejem.

“Kakvo predivno ludilo! Ovo je nevjerojatno, hvala Bogu! Prvaci smo, u p**** materinu! Ajmo, j*****!”, napisao je oduševljeni Messi.

Podsjetimo, Argentina je u subotu pobjedom 1:0 nad Brazilom u finalu Copa Americe osvojila svoje prvo veće natjecanje u 28 godina.

Argentinska zvijezda Lionel Messi osvojio je svoju prvu međunarodnu medalju u plavo-bijelom dresu, ujedno postavši i najbolji strijelac kupa s četiri gola.

Pobjednički gol u finalu natjecanja južnoameričkih država postigao je Angel Di Maria u 22. minuti.

Brazil je na slavnoj Maracani pokušao dostići argentinsku prednost u uzbudljivom drugom poluvremenu, no nije uspio čak ni s pet napadača na terenu.