Pratite nas

Najteži poraz u povijesti! Njemačka pregazila Brazil 7:1

Objavljeno

na

Njemačka je u finalu Svjetskog prvenstva! ‘Elf’ je osramotio razbijeni Brazil 7-1, što je najveći poraz Brazila ikad. Zabili su Müller, Klose, Kroos, Khedira i Schürrle…

Brazilska reprezentacija je pred domaćim navijačima osramoćena i ponižena od reprezentacije Njemačke koja je u polufinalnoj utakmici na stadionu u Belo Horizonteu slavila s nevjerojatnih 7-1. Njemački je stroj samljeo i do kraja potukao Brazil koji se nadao velikom finalu pred domaćom publikom.

U 11. minuti Kroos je izveo korner, Müller ostao sam na drugoj vratnici i šokirao domaće navijače. Bio je to njegov peti pogodak na ovom prvenstvu i sada je drugi na ljestvici strijelaca. Jedan više ima James Rodriguez. A onda je uslijedilo nevjerojatnih, nikad viđenih šest minuta ‘Blitzkriega’ u kojima je Njemačka zabila čak četiri pogotka. Prvo je zabio Klose, kojemu je to bio 16. pogodak na svjetskim prvenstvima i tako je ušao u povijest kao najbolji strijelac! Nakon njega dva gola zabio je Kroos, a onda i Khedira.