Connect with us

Pročitajte imena na konačim listama HNS-a za listopadske izbore

Published

on

Kao što je i poznato kandidat HDZ-a BiH za hrvatskog člana Predsjedništva BiH je ujedno i predsjednik te stranke Dragan Čović.

Fotografija vijesti

Također, kandidat za potpredsjednika RS-a je Josip Jerković.Nositelji lista za državni parlament su: Monika Tomić, Borjana Krišto, Nikola Lovrinović, Igor Radovanović, Marijan Šimić (FBiH), Marija Rapo i Ranka Ivić (RS).

Nositelji lista za Zastupnički dom Parlamenta F BiH su: Jelena Baković, Blaž Župarić, Zvonimir Banović, Drago Jakić, Josip Martić, Slaven Katičić, Željko Filipović, Marinko Čavara, Mladen Bošković, Radoslav Luburić, Jozo Bagarić.

 

 

[one_third]

Zastupnički dom Parlamenta F BiH – Kandidati iz F BiHIzborna jedinica 1 (bira 3 zastupnika)
USŽ i HBŽ

Borjana Krišto
Mate Franjičević
Petar Radoš
Željko Škripić
Ilijana Dronjić
Marko Mamić
Ivica Pašalić Lhotak
Slavko Galiot

[/one_third] [one_third]

Izborna jedinica 2 (bira 3 zastupnika)
HNŽ-ZHŽ

Monika Tomić
Vjekoslav Bevanda
Dragan Vrankić
Predrag Kožul
Helena Lončar
Josip Merdžo
Zdenko Klepić
Vesna Pinjuh

[/one_third] [one_third_last]

Izborna jedinica 3 (bira 4 zastupnika)
Sarajevska i Bosansko-podrinjska županija

Igor Radovanović
Žana Pandžić
Dragan Pranjić
Mia Kabula
Srećko Zekić

[/one_third_last] [one_third]

Izborna jedinica 4 (bira se 6 zastupnika)
ZDŽ-Središnja Bosna

Nikola Lovrinović
Marina Pendeš
Niko Lozančić
Ivica Udovičić
Mirjana Plavčić
Mario Kvasina
Ivanka Mađar Šimić
Miroslav Stapić
Biljana Šišić
Tadija Šugić

[/one_third] [one_third]

Izborna jedinica 5 (bira se 5 zastupnika)
PŽ, TŽ i Distrikt Brčko

Marijan Šimić
Lucija Matić
Josip Vidović
Biljana Jakić
Marijan Vučković
Ružica Šapina
Mario Udovičić
Anto Mikić
Jadranka Pavlić
Anđelko Živković

[/one_third] [one_third_last]

Unsko-sanska županija – bira 32 zastupnika

Danica Bašić
Roman Jurić
Franjo jurić
Marijan Mihić
Nenada Jurčević
Mario Bujanović
Nikolina Živković
Mate Dujmović
Barbara Janković-Hadžić
Vedran Mihić
Ana Vuković
Slavko Anušić
Matea Šantić
Mario Vuković
Saša Turčić
Nada Marjanović
Valentino Vuković
Marija Bubulj
Marko Veljača
Ana Janković
Saša Sokač
Ana Šimić
Ana Dejanović
Pero Dujmović
Mario Mlinarić
Tatjana Dujmović
Danijela Jerković
Marijan Jurić
Renata Janković
Goran Ivušić

[/one_third_last] [one_third]

Posavska županija (bira 21 zastupnika)

Nada Čulap
Marjan Oršolić
Željko Čošković
Ružica Vukić
Jakov Ivanković
Magdalena Živković
Đuro Delić
Slavko Suhalj
Danica Ilić
Nikola Ilišević
Mandica Kosić
Mato Brkić
Ankica Tomić
Ilija Ilić
Joso Marković
Anđelka Jović
Darko Kasap
Anka Leovac
Ivo Dominiković
Luka Gašić
Monika Džoić
Ivan Benković
Katarina Paradžik

[/one_third] [one_third]

Tuzlanska županija – bira se 32 zastupnika

Mijo Krešić
Maja Pođanin
Božo Antunović
Goran Marković
Slavica Marković
Ilija Božić
Vinko Pavlović
Marinko Jokanović
Josip Josipović
Jadranka Pozderac
Dalibor Vidović
Ljubica Mišković
Mladen Mišić
Zdenka Jurić
Tomislav Tomić
Nikica Vidović
Filka Veselčić
Anto Lučić
Marko Tomić
Janjka Pavlović
Zlatko Špoljarević
Ljiljana Hodžić
Jozo Tunjić
Marijana Petrović
Gordana Antunović
Željko Tomić
Kata Jokić
Viktor Banović
Ankica Čanić
Slobodan Mijatović
Majda Mijatović
Goran Stojak
Danijela Đukić
Ivica Kovačević
Saša Cirger

[/one_third] [one_third_last]

Zeničko-dobojska županija – bira se 35 zastupnika

Ivo Tadić
Sandra Grgić
Zoran Jozinović
Damir Jukić
Anita Paurić
Zvonimir Anđelić
Pero Mamić
Vedrana Dugonjić
Anto Pešić
Jelena Kremenjaš
Nikola Mandić
Sandra Komšo
Ivica Tomić
Ankica Marković
Željko Petrov
Ivana Širić
Drago Antolović
Anđelka Sučić
Ivan Širić
Damir iličić
Ema Petrović
Ivan Slišković
Valentina Trogrlić
Igor Kovačević
Ivo Vrbić
Franjo Zovko
Danijela Hrkać
Ivo Suvala
Davor Jozić
Slavica Andrić
Marin Mijač
Nikolina Josipović
Marinko Tokić
Mato Radić
Slađana Kovačević
Mirko Sinanović
Anđelka Purković
Biljana Ilić

[/one_third_last] [one_third]

Srednjobosanska županija – bira se 30 zastupnika

Lidija Bradara
Nikola Grubešić
Mirko Batinić
Nevenka Maros
Marko Saraf
Dražen Matišić
Ankica Đuran
Josip Kvasina
Dajana Pavlović
Miroslav Zelić
Sandra Solomon
Branko Stanić
Ankica K. Jurčević
Suzana Krišto
Ivan Sajević
Ranko Marušić
Ivana Barić
Ljupko Sučić
Vlatka Komšić
Mario B. Matić
Ivo Mijatović
Branko Golub
Irena Pranjić
Martina Krišto
Zoran Bošnjak
Ana Novaković
Nikica Petrović
Marina Majstorović
Andrijana Peša
Vinko Vujica
Milka Pavlović
Stjepan Kvesić
Goran Lulić

[/one_third] [one_third]

Hercegovačko-neretvanska županija – bira se 30 zastupnika

Slađan Bevanda
Nives Rotim
Đuro Prkačin
Zora Dujmović
Tomislav Martinović
Zdenka Leženić
Davor Pehar
Andrea Martinović
Drago Tule
Ivan Krešić
Ivica Karlović
Ivona Raguž
Maja Marić
Boris Bošnjak
Zoran Sopta
Stana Burić
Gordan Galić
Ivana Krišto
Vinko Barać
Stipo Ljubić
Slađana Gotovac
Dario Pušić
Damir Anić
Boško Pehar
Marinka Majstorović
Ivana Popović
Ante Pavličević
Zoran Raič
Marina Dragičević
Andrija Kikaš
Josia Dodig
Marko Čović
Nikol Soldo

[/one_third] [one_third_last]

Zapadnohercegovačka županija – bira se 23 zastupnika

Zdenko Ćosić
Suzana Kraljević
Ivan Leko
Erina Lasić
Zdravko Bešlić
Danijela Perić
Ante Mišetić
Dario Sesar
Ana Bogdan
Ivan Tokić
Klaudija Karamatić
Slobodan Karačić
Tanja Grbešić
Nikica Tomas
Ivan Landeka
Ljubica Majić
Ivo Sesar
Lidija Ereš
Ivan Damjanović
Milan Ševo
Kristina Milas
Mile Pejić
Ružica Galić
Sandro Matić
Tomislav Mandić

[/one_third_last] [one_third]

Hercegbosanska županija – bira 25 zastupnika

Branko Ivković
Anita Batarilo
Josipa Kusić
Marko Damjanović
Krešimir Sarić
Verica Miočević
Stipe Pelivan
Branko Krišto
Ivan Vukadin
Tihana Krželj
Mladen Šarić
Žana Sučić
Josip Gelo
Josip Mioč
Antonija Mihaljević
Stipe Barun
Milica Skočibušić
Ljubo Velić
Zdravko Krišto
Ivana Mašić
Robert Bagarić
Ljiljana Mladina
Anđela Čečura
Zoran Vrdoljak
Ivo Maglica
Vesna Dolić
Perica Romić

Kandidacijske liste za Republiku Srpsku

Izborna jedinica 1 – bira se 7 članova

Marijan Komljenović
Dragica Galonja
Drago Didović

[/one_third] [one_third]

Izborna jedinica 2 – bira se 7 članova

Slavica Miljanović
Josip Ćorković
Angela Ćorković

Izborna jedinica 3 – bira se 12 članova

Zoran Piličić
Marina Stanković
Marko Lukenda
Tomo Antunović
Snježana Ožegović
Ivica Marčinković
Stipo Bilogrević
Božana Jurić
Marko Bilobrk
Luca Marković
Marijan Miškić
Marica Debeljak

Izborna jedinic 5 – bira se 6 članova

Marijan Čutura
Tanja Zoko
Jozo Tipurić
Ivo Mršić
Matilda Čančar
Zdravka Grabež
Petar Grgić
Ivana Čutura
Miro Bradarić

Izborna jedinica 6 – bira se 9 članova

Ivo Kamenjašević
Ana Lušo
Pero Josipović
Marija Knežević
Vjekoslav Sušac
Pero Zubak
Ruža Bilobrk
Ivo Tomić
Marija Ničić
Zoran Dubrovac
Ivana Nadarević

[/one_third] [one_third_last]

Sarajevska županija – bira se 35 zastupnika

Anton Rill
Cenrela Jirota-Dedović
Branko Miličević
Marijana Pešikan
Miroslav Bagara
Adrijana Zarinković
Zlatko Boulušić
Granica Ramović
Dragan Bošnjak
Dalma Pranjić
Dragan Mijić
Dragan Milinović
Željka Ergelašev
Ana Rašo
Branko Krasnik
Goran Andrić
Davorin Pešikan
Kata M. Arnautović
Husein Džeko
Josip Schreilechner
Josipa Miler
Lidija Matić
Božana Kreševljaković
Vladislav Dragić
Žana Andonovski
Rafael Vidović
Nikola Buconjić
Mirjana Bajkuša
Milica Vrbanus
Slađana Bajkuša
Lucija Nikolić

[/one_third_last]

Zastupnički dom Parlamenta FBiH – Lista kandidata HNS-a predvođena HDZ-om BiH

Izborna jedinica 401 – bira se 9 članova: 1., Jelena Baković, 2. Drago Šantić, 3. Sanja Sokač, 4. Stipe Prša, 5. Frano Jurić, 6. Ivan Jelić, 7. Ljubomir Jurić, 8. Katarina Majstorović, 9. Antonela Mihić, 10. Darko Rukavina, 11. Ante Mihić, 12. Iva Dejanović, 13. Hrvoje Prša, 14. Vesna Savić.

Izborna jedinica 402 – bira se 5 članova: 1. Blaž Župarić, 2. Ankića Gudeljević, 3. Dragutin Živković, 4. Ljilja Pejić, 5. Nikola Andačić, 6. Julijana Ćubela, 7. Mato Prgomet, 8. Jelena Nikić, 9. Katica Stanković, 10. Marko Lukač.

Izborna jedinica 403 – bira se 7 članova: 1. Zvonimir Banović, 2. Jasminka Mijatović, 3. Josip Tomić, 4. Anica Grgić, 5. Zoran Banović, 6. Ivana Grgić.

Izborna jedinica 404 – biraju se 4 člana: 1. Drago Jakić, 2. Marija Pavić, 3. Bojan Tadić.

Izborna jedinica 405 – bira se 8 članova: 1. Josip Martić, 2. Branko Karać, 3. Jozo Grgić, 4. Dajana Šupuković, 5. Nevenko Grlić, 6. Marko Ciganović, 7. Gordana Ćurić, 8. Nikola dadić, 9. Anđelka Marić, 10. Oliver Radoš, 11. Paulina Jozinović, 12. Vedran Lovrić, 13. Anita Anić.

Izborna jedinica 406 – biraju se 4 člana: 1. Slaven Katičić, 2. Robertina Šokić, 3. Zdravko Marošević, 4. Nataša Stijepić, 5. Igor Šimić.

Izborna jedinica 407 – bira se 6 članova: 1. Željko Filipović, 2. Nataša Andrić, 3. Vesna Marić, 4. Ivan Gubić, 5. Mario Prka.

Izborna jedinica 408 – bira se 9 članova: 1. Marinko Čavara, 2. Zdenka Džambas, 3. Boris Marjanović, 4. Jozo Budeš, 5. Ana Tolo, 6. Ljilja Nakić, 7. Ivica Žuljević, 8. Katica Čerkez, 9. Igor Vrljić, 10. Mirjana Medić, 11. Jakov Gavran, 12. Gordana Vidović, 13. Josip Tolo, 14. Slavica Josipović.

Izborna jedinica 409 – bira 8 članova: 1. Mladen Bošković, 2. Ljilja Zovko, 3. Josip Grubeša, 4. Marin Barbarić, 5. Sanja Bijakšić, 6. Ivan Rogić, 7. Ružica Biloš, 8. Ivan Musa, 9. Darijana Katić, 10. Antonio Matešković, 11. Maja Lasić, 12. Miljenko Miloš,

Izborna jedinica 410 – biraju se 3 člana: 1. Radoslav Luburić, 2. Gordana Iličić, 3. Ivica Pavković, 4. Anita Markić, 5. Dario Knezović, 6. Katarina Kraljević Primorac, 7. Mario Karamatić, 8. Milijan Nakić.

Izborna jedinica 411 – bira se 7 članova: 1. Zorka Pudar, 2. Boris Barbić, 3. Miroslava Miličević, 4. Jozo Perić.

Izborna jedinica 412 – biraju se 3 člana: 1. Jozo Bagarić, 2. Draga Krešo, 3. Boris Barun, 4. Mario Bagarić, 5. Jadranka Lovrenović, 6. Velimir Čečura, 7. Anđelka Buljan, 8. Mario Lovrić.

Hercegovina.info

kamenjar.com

Što vi mislite o ovoj temi?

Oglasi
Komentiraj
Advertisement

Komentari