Ukrajina
Ukrajina pogodila dva mosta koji povezuju Krim s kopnom

U svom noćnom obraćanju ukrajinski predsjednik Volodimir Zelenski je rekao da Ukrajina bilježi “značajne rezultate” od američkih i njemačkih sustava protuzračne obrane unatoč valovima ruskih zračnih napada za koje Kijev kaže da su im ciljevi civile i stambene zgrade. Rusija je izvijestila da je srušila dron koji je išao prema Moskvi u trećem takvom napadu u tjedan dana, dok su dužnosnici s obje strane rekli da je Ukrajina pogodila dva mosta koji povezuju Krim s kopnom.
U svom noćnom obraćanju ukrajinski predsjednik Volodimir Zelenski je rekao da Ukrajina bilježi “značajne rezultate” od američkih i njemačkih sustava protuzračne obrane unatoč valovima ruskih zračnih napada za koje Kijev kaže da su im ciljevi civile i stambene zgrade.
Rusija je izvijestila da je srušila dron koji je išao prema Moskvi u trećem takvom napadu u tjedan dana, dok su dužnosnici s obje strane rekli da je Ukrajina pogodila dva mosta koji povezuju Krim s kopnom.
Ovolike promjene za godinu i pol dana dovoljno pokazuju da ovaj rat proživljava cijelim svojim bićem
Što vi mislite o ovoj temi?
